STAKO - specialisté na vestavěné skříně

STAKO je česká rodinná firma. Na trhu působíme již od r.1999 a specializujeme se výhradně na vestavěné skříně a úložný nábytek na míru. Řadíme se mezi přední výrobce a prodejce vestavěných skříní a ostatního nábytku na míru v ČR.

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní profesionální služby. Nabízíme odborné poradenství, kvalitní výrobu a záruční i pozáruční servis. Velmi si zakládáme také na osobním přístupu, který mnoha dnešním obchodníkům chybí. Není naším cílem prodat Vám naše služby a produkty za každou cenu, ale poradit, pomoci najít Vám nejlépe vyhovující řešení a postarat se o Vaši zakázku od nezávazného návrhu až po montáž tak, aby jste od nás odcházeli spokojení a s dobrým pocitem, že jste si vybrali správně.

3 předváděcí studia

V Praze máme pro naše zákazníky otevřena 3 předváděcí studia. Navštívíte nás a naši vyškolení pracovníci vám pomohou s optimálním využitím prostoru, poradí při výběru materiálu, představí novinky a současné módní trendy aby Vám pořízení vestavěné skříně maximálně usnadnili.

Grafický návrh a kalkulace zdarma

Grafický návrh a předběžnou cenovou kalkulaci Vaší vestavěné skříně Vám zpracujeme zdarma.

Centrála v Praze 5

Máte-li jakýkoliv dotaz či přání, můžete se obrátit také na naši administrativní centrálu, která sídlí v reprezentativních prostorách administrativní budovy BASF v Praze 5-Stodůlkách. V administrativním centru se staráme o hladký průběh všech zakázek od evidence, zajištění materiálu na zakázku, fakturaci a záruční i pozáruční servis, o marketing a další administrativu spojenou s bezproblémovým chodem naší firmy.

Maximální kvalita

Díky vlastní výrobě a využití prvotřídních materiálů můžeme nabídnout rychlé a 100% kvalitní služby. V posledních dvou letech jsme do výroby investovali nemalé finanční prostředky - přestěhovali jsme se do nové výrobní haly a investovali do jejího moderního vybavení. Pro kvalitní zpracování zakázek jsme zakoupili počítačově řízené nářezové centrum, které nařeže všechny díly s dokonalou přesností, dále novou formátovací pilu na atypické nábytkové díly a jako úplnou novinku jsme nahradili starý model kvalitní olepovačkou tvrzených ABS hran. V neposlední řadě také pravidelně investujeme do rozšíření a modernizace našeho vozového parku, kterým jezdíme montovat naše zakázky.

Pouze vestavěné skříně?

Nejsme a nechceme být firmou, která nabízí rozmanité služby od pokládky podlah až po obložení Vaší koupelny. Jsme profesionálové na vestavěné skříně a úložný nábytek na míru.

Obraťte se na nás

Potřebujete-li skříň, šatnu nebo využít jiný úložný prostor? S důvěrou se na nás obraťte a rozšiřte řady našich spokojených zákazníků. Pokud se při realizaci Vašeho nábytku na míru rozhodnete pro nás, vězte, že výroba Vaší vestavěné skříňě nebude probíhat někde v garáži na koleně. Vy a Vaše zakázka pro nás bude důležitá a ve smluveném termínu dostanete produkt nejvyšší kvality a profesionálního zpracování.

Přejeme Vám, aby se vestavěné skříně od nás staly tím, co Vám pomůže z Vašeho bytu či domu udělat Váš domov.

Vestavěné skříně STAKO - předváděcí pobočka Vestavěné skříně STAKO - výrobní centrum