Materiály pro vestavěné skříně

Pro naše vestavěné skříně používíme materiály od předních světových výrobců.

Lamino

Široká nabídka laminované dřevotřísky od předních výrobců EGGER, KRONOSPAN a GLUNZ. Pro vaše vestavěné skříně u nás naleznete klasické dřevodekory i módní UNI-barvy. Sledujeme módní nábytkové trendy a naši nabídku pravidelně doplňujeme o zajímavé a žádané dekory.

Zrcadla, skla

Zrcadla jsou již od začátku výroby vestavěných skříní velmi oblíbenou a cenově dostupnou výplní dveří. Mezi hlavní výhody patří optické zvětšení a prosvětlení prostoru, do kterého jsou umístěny.

Ratan

Ratanové výplně jsou v posledních letech díky svému přírodnímu původu a vzhledu při volbě materiálu věstavěné skříně vyhledávaným artiklem.

Bambus

Bambusové výplně získávají díky svému přírodnímu původu a originálnímu designu na své popularitě. Pomůže k Vám domů vnést alespoň malý kousek tropické přírody a originality.

Žaluzie

Žaluziové dveře jsou mezi zákazníky již dlouhá léta velmi oblíbené jako posuvné, tak i jako pantové. Klasický a zároveň stále moderní design se hodí do každé vestavěné skříně téměř do každého interiéru.

Rámy na posuvné a otočné dveře

V naší nabídce materiálů skříní najdete kvalitní ocelové a hliníkové profily systému KOMANDOR. Kvalitní rámy a celý dveřní systém by měl být jedním z nejdůležitějších kritérií při pořizování vestavěné skříně.

Rámečky na pantové dveře

Do naší nabídky materiálů pro vestavěné skříně jsme zařadili také pantové dveře v provedení hliníkových rámečků, do kterých lze vsadit sklo nebo zrcadlo z naší nabídky. Rámečky jsou osazeny značkovým kováním BLUM s tlumeným zavíráním.

Doplňky

Nabízíme celou řadu doplňků do vestavěných skříní - zásuvky se standardním polovýsuvným pojezdem i zásuvky s plnovýsuvným pojezdem a tlumeným zavřením, drátěný program zahrnující koše na prádlo, police nebo botníky, samozřejmě u nás najdete sklopné tyče, kalhotníky, věšáky kravat nebo opasků, držáky příslušenství jako je vysavač nebo žehlička.

Vestavěné skříně STAKO - předváděcí pobočka Vestavěné skříně STAKO - výrobní centrum